Author: N***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good i love them
Price: NT$316
Original Price: NT$414
| Texture | Wet |
| Scent Type | OLAY Deep Moisturizing Essence Shower Gel |
| Benefits | Clean Ingredients |
| Type | Shower Gel |
| Scent | Fruity |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 8.1 cm |
| 寬度 | 10.6 cm |
| 長度 | 24 cm |
| SKU | sb260407174912367991258 |
Brand Name: Olay
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Olay-sc-014306233.html
Quality: 2974664 people said the quality is very good!
Author: N***i
Date:
Review: very good i love them
Author: B***y
Date:
Review: Scent: Smells wonderful
Author: D***n
Date:
Review: Packaging & Appearance: Love it
Author: 8***5
Date:
Review: ……,,.,,…,,,
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.